Elprim

Elprim – meble kuchenne w Szczecinie
Elprim

WSPÓŁPRACA

Planujesz zamówić meble kuchenne ?
Ceniąsz sobie wysoką jakość towaru i usług?
Lubisz propfesjonalną obsługę?
Chcesz zobaczyć efekt, zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze?

 

W TAKIM RAZIE ZAPRASZAMY CIĘ DO WSPÓŁPRACY Z NAMI

Poniżej znajdziesz szereg informacji o jej przebiegu. Pamiętaj jednak, że przedstawiony schemat jest tylko najczęściej stosowanym przykładem działania. Jesteśmy elastyczni i w razie potrzeby dopasujemy swój sposób działania do Twoich oczekiwań.

 

WSTĘPNA WYCENA

Pierwszym krokiem do zamówienia mebli kuchennych jest wizyta w naszym Salonie. Na spotkanie zabierz koniecznie wymiary pomieszczenia i trochę wolnego czasu. Na miejscu zapoznamy Cię się z całą gamą dostępnych materiałów i różnymi możliwościami aranżacji i wyposażenia szafek. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji, przygotujemy szkic z propozycją układu szafek, oraz ich wstępną wycenę. Z przyjemnością przedstawimy Ci również ofertę sprzętów AGD.

 

POMIAR / WSTĘPNE ZAMÓWIENIE

Po akceptacji wstępnej oferty Możesz podpisać wstępne zamówienie na meble lub umówić się z nami na wykonanie pomiaru.
W przypadku podpisania wstępnego zamówienia na meble możesz zdecydować o kolejności wykonania pomiaru i wizualizacji.

WIZUALIZACJA PROJEKTU MEBLI

Na podstawie pomiaru, wykonamy wizualizację projektu Twojej kuchni. Następnie zaprosimy Cię do naszego salonu i zaprezentujemy jej przyszły wygląd. Na tym etapie projekt i wizualizacja stanowią własność intelektualną naszego STUDIA i nie mogą być udostępniane w żadnej formie. Po otrzymaniu zaliczki na meble prześlemy Ci wizualizację projektu, byś mógł jeszcze raz, swobodnie przeanalizować, czy spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

 

ZAMÓWIENIE MEBLI I AGD

Następnym krokiem będzie złożenie zamówienia na meble i AGD. Podczas spotkania w naszym salonie dopracujemy projekt kuchni, oraz ostatecznie wybierzemy modele sprzętów AGD. Po podpisaniu zamówienia i wpłacie zaliczki, wyślemy na Twój e-mail wizualizację ostatecznej wersji projektu. W ciągu trzech dni możesz jeszcze bez problemu wprowadzić zmiany do projektu. W takim przypadku wykonamy nową wizualizację i prześlemy Ci do akceptacji poprawioną ofertę.

 

WYTYCZNE DO PRZYGOTOWANIA POMIESZCZENIA

Po akceptacji projektu i podpisaniu zamówienia, wykonamy dla Ciebie rysunki z wymiarami i naniesionymi przyłączami, oraz wytycznymi do przygotowania pomieszczenia. Na ich podstawie Twoja ekipa remontowo-budowlana sprawnie przygotuje pomieszczenie do montażu kuchni.

 

DOSTAWA I MONTAŻ

Całość zamówionego towaru dostarczymy na miejsce montażu, a doświadczona ekipa wniesie go i zamontuje zgodnie z projektem. Po zakończeniu montażu, pozostanie Ci już tylko cieszyć się nową kuchnią.

 

OPCJONALNE ZAMÓWIENIE PROJEKTU

Jeśli jesteś na etapie budowy domu i planujesz wyposażenie kuchni w odleglejszej przyszłości, warto już teraz zamówić projekt mebli. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie , w dowolnym tempie przygotować pomieszczenie, nie narażając się na niepotrzebne przeróbki prac wykonanych bez wcześniejszego przemyślenia. Cały koszt wykonania projektu odliczymy Ci od ceny mebli, w momencie ich zamawiania.

 

UWAGA !!! W czasie trwania ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 oferujemy możliwość skorzystania ze zdalnej obsługi. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub na e-mail, a uzyskasz spersonalizowane informacje.