Planujesz zamówić meble kuchenne ?
Ceniąsz sobie wysoką jakość towaru i usług?
Lubisz propfesjonalną obsługę?
Chcesz zobaczyć efekt, zanim wydasz swoje ciężko zarobione pieniądze?


W TAKIM RAZIE ZAPRASZAMY CIĘ DO WSPÓŁPRACY Z NAMI

Poniżej znajdziesz szereg informacji o jej przebiegu. Pamiętaj jednak, że przedstawiony schemat jest tylko najczęściej stosowanym przykładem działania. Jesteśmy elastyczni i w razie potrzeby dopasujemy swój sposób działania do Twoich oczekiwań.


WSTĘPNA WYCENA

Pierwszym krokiem do zamówienia mebli kuchennych jest wizyta w naszym Salonie. Na spotkanie zabierz koniecznie wymiary pomieszczenia i trochę wolnego czasu. Na miejscu zapoznamy Cię się z całą gamą dostępnych materiałów i różnymi możliwościami aranżacji i wyposażenia szafek. Na podstawie uzyskanych od Ciebie informacji, przygotujemy szkic z propozycją układu szafek, oraz ich wstępną wycenę. Z przyjemnością przedstawimy Ci również ofertę sprzętów AGD.


WIZUALIZACJA PROJEKTU MEBLI

Po akceptacji wstępnej oferty i wpłacie kwoty 300 zł, wykonamy profesjonalną wizualizację projektu Twojej kuchni. Opłata jest w całości odliczona od ceny mebli, w momencie ich zamówienia. Czas oczekiwania na wizualizację jest zależny od aktualnego obłożenia pracami, ale zazwyczaj zajmuje kilka dni. Następnie zaprosimy Cię do naszego STUDIA, gdzie dzięki zaawansowanemu programowi do projektowania, zobaczysz przyszły wygląd Twojej kuchni. Na tym etapie wizualizacja stanowi własność intelektualną naszego STUDIA i nie może być udostępniana w żadnej formie.


WSTĘPNE ZAMÓWIENIE MEBLI I AGD

Następnym krokiem będzie złożenie wstępnego zamówienia na meble i AGD. Podczas spotkania w naszym salonie dopracujemy projekt kuchni, tak by spełniał wszystkie Twoje oczekiwania, oraz ostatecznie wybierzemy modele sprzętów AGD. Po podpisaniu zamówienia i wpłacie zaliczki, wyślemy na Twój e-mail wizualizację przygotowanej propozycji. W ciągu trzech dni możesz jeszcze bez problemu wprowadzić zmiany do projektu. W takim przypadku wykonamy nową wizualizację i prześlemy Ci do akceptacji poprawioną ofertę.


POMIAR I WYTYCZNE DO PRZYGOTOWANIA POMIESZCZENIA

Na tym etapie wykonamy pomiar Twojego pomieszczenia kuchennego i dopasujemy projekt mebli do jego rzeczywistych wymiarów. Po naniesieniu ewentualnych zmian do oferty i ich akceptacji, wykonamy dla Ciebie rysunki z wymiarami i naniesionymi przyłączami, oraz wytycznymi do przygotowania pomieszczenia. Na ich podstawie Twoja ekipa remontowo-budowlana sprawnie przygotuje pomieszczenie do montażu kuchni. Wykonanie pomiaru jest możliwe również na wcześniejszym etapie, w zależności od indywidualnych ustaleń.


DOSTAWA I MONTAŻ

Całość zamówionego towaru dostarczymy na miejsce montażu, a doświadczona ekipa wniesie go i zamontuje zgodnie z projektem. Po zakończeniu montażu, pozostanie Ci już tylko cieszyć się nową kuchnią.


OPCJONALNE ZAMÓWIENIE PROJEKTU

Jeśli jesteś na etapie budowy domu i planujesz wyposażenie kuchni w odleglejszej przyszłości, warto już teraz zamówić projekt mebli. Dzięki temu będziesz mógł spokojnie , w dowolnym tempie przygotować pomieszczenie, nie narażając się na niepotrzebne przeróbki prac wykonanych bez wcześniejszego przemyślenia. Cały koszt wykonania projektu odliczymy Ci od ceny mebli, w momencie ich zamawiania.


UWAGA !!! W czasie trwania ograniczeń związanych z pandemią COVID-19 oferujemy możliwość skorzystania ze zdalnej obsługi. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub na e-mail, a uzyskasz spersonalizowane informacje.

Partnerzy