Meble Kuchenne

  Meble kuchenne są naszą specjalnością. Projektujemy je z pasją i wykonujemy z wielką dbałością o szczegóły. Meblom naszej produkcji możesz zaufać, gdyż stosujemy wyłącznie sprawdzone materiały i najlepsze okucia. Zrealizujemy każdy pomysł, który jest technicznie możliwy do wykonania.

  Czytaj więcej Galeria

  Meble Kuchenne

  W swojej ofercie posiadamy ponad 1500 standardowych szfek. Jest to wystarczająca ilość, aby zaprojektować meble w każdym pomieszczeniu kuchennym, jednak bez problemu relaizujemy równiez zamówienia na szafki nietypowe. Korpusy szafek wykonujemy z płyty wiórowej laminowanej, oferowanej w wielu wariantach kolorystycznych. Krawędzie płyty oklejane są obrzeżem pcv, co zapewnia korpusom wysoką trwałość. Na życzenie Klienta wykonujemy korpusy szafek z płyty stolarskiej oklejanej naturalną okleiną, barwioną w kolorze frontów, a także lakierowane lakierami kryjącymi na mat lub połysk.

  Oferujemy również kuchnie innych producentów.

  - Meble kuchenne z Galerii Kuchni i Wnętrz – STYLE (dawniej ELPRIM-WIKA) sprzedajemy już ponad 20 lat. Są naprawdę dobre.

  - Kuchnie firmy KAM to świetna, wielokrotnie nagradzana oferta systemu szafek kuchennych. Za rozsądną cenę zabudujesz każdą kuchnię.

  Bez względu na to, na którą ofertę się zdecydujesz - będziesz zadowolony z wyboru.

  Meble Łazienkowe na wymiar

  Jeśli masz już kuchnię, to czas pomyśleć o łazience. Meble łazienkowe doskonale uzupełniają naszą ofertę dla Ciebie. Zaprojektujemy i wykonamy szafki do Twojej łazienki. Sukces masz gwarantowany.

  Galeria

  Pozostałe Meble

  Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie również zabudowy wnęk, garderoby , szafy z drzwiami przesuwnymi, pokoje dziecięce i inne nietypowe meble na wymiar. Nie trać czasu na szukanie – zamów wszystko w jednym miejscu.

  Szafy i zabudowy Pozostałe meble

  Partnerzy