Blaty laminowane

  To najbardziej popularny rodzaj materiału na blaty kuchenne. Wykonane są na bazie płyty wiórowej, laminowanej wysokociśnieniowym laminatem HPL. Bogata gama kolorystyczna gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie. Blaty laminowane dostępne są w grubości 38 mm, jednak wybrana oferta może być wyprodukowana specjalnie pod Twoje zamówienie w grubości 60, 50, 28 lub 18 mm. Maksymalna długość blatu, to 4100 mm, a głębokość to 1200 mm. Jest w czym wybierać….

  Pobierz Dekory

  Blaty kamienne

  Współpracujemy z producentami blatów granitowych, dzięki czemu możesz w swojej kuchni zastosować ten naturalny, szlachetny materiał podnosząc estetykę i trwałość mebli. Dzięki kamiennym blatom Twoja kuchnia będzie wyjątkowa. Jesteś fanem nowych technologii? Zamów blaty z konglomeratów kwarcytowych Silestone, Technistone lub Santamargherita . W wybranej ofercie konglomeratów możesz zamówić komory zlewozmywakowe całkowicie zintegrowane z blatem, co znacznie poprawia estetykę, oraz ułatwia utrzymanie czystości.

  Płyty laminowane

  Opis do uzupełnienia
  Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged.

  Pobierz Dekory

  FRONTY

  Fronty w meblach są najważniejszym elementem nadającym styl i decydującym o ich trwałości. Właśnie dlatego nie chcemy Cię ograniczać. Możesz wybierać z naprawdę dużej oferty. Proponujemy Ci fronty z ogromnej palety materiałów dostępnych na rynku. Twoja kuchnia z pewnością będzie wyjątkowa.

  Czytaj więcej Pobierz Wzory

  W naszych meblach znajdziesz fronty :

  Drewniane (zarówno klasyczne, jak i nowoczesne):

  • Fronty z drewna stworzą w kuchni klimat elegancji i solidności. Jeśli szukasz takiego klimatu – zdecyduj się na fronty firmy Drewpol lub Stolzen

   Fornirowane naturalnymi okleinami:

  • Fronty fornirowane emanują prostotą i ciepłem. Ten wybór nada kuchni nowoczesną formę, okraszoną naturalnym rysunkiem drewna. Fornir jest w 100 % naturalnym materiałem, więc daje efekt taki jak drewno. Z uwagi na to, że stanowi tylko wierzchnią warstwę na mniej wrażliwej bazie (np. płyta MDF) mamy pewność, że fronty nie pękną, ani się nie wypaczą pod wpływem warunków panujących w kuchni.

   Prostota i elegancja w jednym? Ależ proszę bardzo ...


  Fronty z MDF foliowane, lakierowane, oklejane akrylem

  • Płyta MDF jest doskonałym surowcem na fronty meblowe. Daje się obrabiać podobnie jak drewno, więc można z niej wykonać fronty z ozdobnym frezowaniem zarówno na krawędzi , jak i na płaszczyźnie. Powierzchnię MDF wykańcza się na wiele różnych sposobów, dzięki czemu z tego materiału uzyskasz kuchnię nowoczesną, klasyczną, prowansalską lub w stylu jaki sobie wymarzysz. Zastosowanie najnowszych technologii daje możliwość nałożenia na jej powierzchnię dowolnej faktury – od jednolitych kolorów, poprzez struktury drewnopodobne do imitacji materiałów takich jak beton, szkło, metal itp. Fronty z płyty MDF możemy polakierować, okleić warstwą akrylu , lub termicznie ukształtować i przykleić powłokę ze specjalnej , dekoracyjnej folii. Szczerze mówiąc – to jeszcze nie koniec. Nowe możliwości jeszcze przed nami...

  • Czyż to nie wspaniałe???!!! Tylko wybierać.


  Fronty z laminowanej płyty meblowej

  • Sa dostępne w kolorach, oraz w rozmaitych dekorach imitujących drewno, beton i inne materiały. Płytę meblową stosujemy również na korpusy szafek.

  Fronty uzupełniające

  • Ciekawym uzupełnieniem oferty są fronty oszklone. Witryny dodadzą lekkości Twoim meblom. Różnego rodzaju szkło ( przezroczyste, grafitowe, LACOBEL lub z grafiką ), osadzone w aluminiową ramkę to wybór dla ceniących elegancję . Ramki mogą być wykonane w różnych kolorach i formach, więc nie będzie problemu z dobraniem witryny do Twojej kuchni.

  Partnerzy